logopcpm

LIBAN: pomoc uchodźcom

Zbiórka dla potrzebujących rodzin w Libanie #KonkretnaPomoc #KonkretneMiejsce


WPŁACAM

Nasza Fundacja od początku wojny w Syrii niesie pomoc uchodźcom. Każdego dnia pomagamy potrzebującym, zapewniając dach nad głową, umacniając obozy przed zimą, czy wspierając ośrodek edukacyjny i klinikę. Dodatkową opieką staramy się otoczyć rodziny w szczególnej potrzebie, np. zmagające się z ciężką chorobą dziecka. Zapraszamy Was do wsparcia naszej akcji.

Zbiórka PCPM dla potrzebujących rodzin w Libanie ma bardzo konkretny wymiar. Znamy historię każdej rodziny, którą chcemy otoczyć szczególną opieką. Wpłacając darowiznę macie 100% pewność, że zostanie wykorzystana na pomoc tym właśnie im. Dziękujemy!

Wybierz kwotę:

darowizna PCPM - Liban

darowizna PCPM - Liban

darowizna PCPM - Liban

Twoje dane:

Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

*zgoda wymagana

Pomagamy uchodźcom

Wpłać online ⇧ lub przelej dowolną kwotę na konto Fundacji PCPM
mBank: 61 1140 1010 0000 5228 6800 1003
Tytuł wpłaty: Wsparcie dla uchodźców syryjskich

WPŁACAM

PCPM w Libanie

Fundacja PCPM prowadzi w Libanie, na granicy z Syrią, największy program pomocy humanitarnej realizowany przez polską organizację pozarządową. Wsparcie skierowane jest do uchodźców z Syrii oraz najuboższych Libańczyków.

Realizujemy program cash-for-rent, zapewniając dach nad głową uchodźcom, cash-for-work, umożliwiając im zarobek. Wspieramy centrum edukacyjne i ośrodek medyczny w Bire, zabezpieczamy obozy dla uchodźców przed zimą i prowadzimy szkolenia przeciwpożarowe.

WPŁACAM