PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

Szukamy osoby na stanowisko „project officer” w programie wsparcia finansowego uchodźców

Poszukujemy koordynatora lub koordynatorki projektu finansowania zapomóg dla ukraińskich uchodźców wewnętrznych. Fundacja PCPM od początku wojny realizuje projekty pomocy humanitarnej i wspiera osoby dotknięte kryzysem oraz uchodźców z Ukrainy. To atrakcyjna praca i płaca, ale oczekujemy, że znasz języki i masz pewne doświadczenie.

MIEJSCE PRACY:
Warszawa/Ukraina

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

  • wsparcie Koordynatora projektu w bieżących działaniach projektowych (administracyjnych, finansowych i logistycznych)
  • nadzór nad dokumentacją merytoryczną i finansową projektu
  • udział w rozliczaniu dokumentów finansowych
  • udział w raportowaniu
  • docelowo – udział w nadzorowaniu działań Partnerów

TA PRACA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • interesuje Cię pomoc humanitarna i rozwojowa
  • lubisz pracę w dynamicznym środowisku
  • potrafisz nawiązywać relacje
  • cechuje Cię zamiłowanie do szczegółów, rzetelność i dokładność
  • świetnie znasz język rosyjski, polski i angielski
  • znasz Excela i lubisz pracę w różnych systemach

UCIESZY NAS, JEŚLI DODATKOWO:

  • dysponujesz doświadczeniem w realizacji projektów w NGO (min. nadzór nad działaniami Partnerów)

CO OFERUJEMY W ZAMIAN:

  • zatrudnienie na etat/b2b
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy hybrydowej
  • możliwość uzyskania cennego doświadczenia w zakresie projektów rozwojowych oraz rozwoju zawodowego w ramach Fundacji
  • możliwość podróży służbowych w związku z realizowanymi projektami

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego do dnia 18 września włącznie, mailowo na adres: [email protected] z wyraźnym zaznaczeniem stanowiska poprzez wpisanie w tytule maila „Cash_Ukr”. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, ul. Sarmacka 14/15, 02-972 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji”. Informujemy, że kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, a także usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.