PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

Asystent_tka ds. badań monitoringowych i ewaluacyjnych

Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej poszukuje Asystenta_tki ds. badań monitoringowych i ewaluacyjnych do projektów Fundacji. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszą ofertą pracy.

Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM) powstała w 2006 roku. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego (KRS 0000259298) specjalizującą się w pomocy międzynarodowej:

  • humanitarnej (pomoc ofiarom klęsk żywiołowych, kryzysów lub konfliktów)
  • rozwojowej (wspieranie rozwoju społecznego i ekonomicznego)
  • ratunkowej (udzielanie pomocy medycznej, ratowniczej w sytuacji katastrof naturalnych).

MIEJSCE PRACY:
Warszawa

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

  • przygotowywanie narzędzi do badań monitoringowych i ewaluacyjnych do projektów realizowanych przez PCPM
  • wdrażanie badań monitoringowych i ewaluacyjnych
  • analiza zebranych danych ilościowych i jakościowych
  • przygotowywanie raportów, zestawień i wizualizacji danych

TA PRACA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • dysponujesz doświadczeniem w prowadzeniu, analizie i opracowywaniu badań ilościowych
  • biegle posługujesz się językiem angielskim
  • lubisz pracę w dynamicznym środowisku

CO OFERUJEMY W ZAMIAN:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie/b2b
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy hybrydowej
  • możliwość uzyskania cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku projektowym
  • pracę z sensem, w życzliwej atmosferze

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego do dnia 21 października włącznie, mailowo na adres: [email protected] z wyraźnym zaznaczeniem stanowiska poprzez wpisanie w tytule maila „Ewaluacja”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, ul. Sarmacka 14/15, 02-972 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, a także usunięcia. Podanie danych osobowych, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.