PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

Finance Officer_ka/Specjalista_tka ds. rozliczeń

Fundacja PCPM od początku wojny realizuje projekty pomocy humanitarnej i wspiera osoby dotknięte kryzysem oraz uchodźców z Ukrainy. Do prowadzenia projektów w tym obszarze (Cash for Work) poszukujemy obecnie Finance Officera_ki/Specjalisty_tki ds. rozliczeń.

MIEJSCE PRACY:
Warszawa

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

  •  wsparcie administracyjne zespołu Cash for Work we wdrażaniu oraz monitorowaniu działań projektowych i zapewnienie ich realizacji zgodnie z harmonogramem działań;
  • nadzór nad budżetami programu w celu upewnienia się, że są one wydatkowane zgodnie z wymogami Donorów;
  • wsparcie w przygotowaniu sprawozdań finansowych i wniosków o płatność przygotowanych przez członków zespołu pod kątem zgodności z wymogami Donorów;
  • przygotowywanie miesięcznych list wypłat dla beneficjentów programu we współpracy z firmą kadrowo-księgową;
  • rozliczanie bieżących wydatków programów;
  • weryfikacja list wypłat z listami płac we współpracy z firmą kadrowo-księgową

TA PRACA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • cechuje Cię zamiłowanie do szczegółów, rzetelność i dokładność
  • jesteś mistrzem Excela i lubisz pracę w różnych systemach
  • interesuje Cię pomoc humanitarna i rozwojowa
  • lubisz pracę w dynamicznym środowisku

CO OFERUJEMY W ZAMIAN:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie/b2b
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy hybrydowej
  • możliwość uzyskania cennego doświadczenia w zakresie projektów humanitarnych i rozwojowych oraz rozwoju zawodowego w ramach Fundacji
  • przyjazną atmosferę pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego do dnia 21 października włącznie, mailowo na adres: [email protected] z wyraźnym zaznaczeniem stanowiska poprzez wpisanie w tytule maila „FO”. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, ul. Sarmacka 14/15, 02-972 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, a także usunięcia. Podanie danych osobowych, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.