PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

Praca dla desk officera_ki misji Afryce

Fundacja PCPM poszukuje pracownika lub pracowniczki na stanowisko desk officera_ki misji w Afryce.

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

ZAKRES ZADAŃ:

  • wspieranie koordynatorów projektów w bieżących działaniach projektowych (administracyjnych, finansowych i logistycznych)
  • praca nad dokumentacją merytoryczną i finansową projektu; stała współpraca z działem finansowo-księgowym
  • planowanie i wspieranie działań promocyjnych w projekcie
  • odbywanie krótkich podróży służbowych do państw Afryki Wschodniej (Etiopia/Kenia) w celu realizacji działań projektowych
  • rozliczanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych pracowników

POTRZEBNE UMIEJĘTNOŚCI:

  • doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym (mile widziane doświadczenie przy projektach finansowanych z budżetu publicznego)
  • zainteresowanie pomocą humanitarną i rozwojową
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • świetna znajomość języków: angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu

CO OFERUJEMY W ZAMIAN:

  • zatrudnienie na umowie zlecenie w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • pracę w przyjemnej atmosferze w biurze na Sadybie
  • podróże służbowe do państw Afryki Wschodniej
  • możliwość uzyskania cennego doświadczenia w zakresie projektów rozwojowych

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego do dnia 28 lipca 2022 włącznie, mailowo na adres: [email protected] z wyraźnym zaznaczeniem stanowiska i Misji, do której jest aplikacja, poprzez wpisanie w tytule maila „DO-Afryka”. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, ul. Sarmacka 14/15, 02-972 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, a także usunięcia. Podanie danych osobowych, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.