PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

Praca dla Project Officera/Project Officerki w projekcie palestyńskim

Fundacja PCPM poszukuje pracownika lub pracowniczki na stanowisko project officera/project officerki do projektu palestyńskiego związanego z sektorem medycznym.

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

ZAKRES ZADAŃ:

  • wspieranie koordynatora projektu w bieżących działaniach projektowych (administracyjnych, finansowych i logistycznych)
  • monitorowanie i planowanie przebiegu realizacji projektu
  • praca nad dokumentacją merytoryczną i finansową projektu; stała współpraca z działem finansowo-księgowym
  • planowanie i wspieranie działań promocyjnych w projekcie
  • odbywanie krótkich podróży służbowych do Palestyny (Zachodni Brzeg) w celu realizacji działań projektowych we współpracy z lokalnym partnerem
  • rozliczanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych pracowników
  • przygotowanie ekspertów i instruktorów do wyjazdów
  • nadzór nad pracą krótkoterminowych ekspertów w Polsce oraz w Palestynie

TA PRACA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • interesuje Cię pomoc rozwojowa
  • posiadasz doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym
  • lubisz pracę z ludźmi
  • umiesz pracować w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu
  • skończyłaś/skończyłeś studia wyższe
  • świetnie znasz angielski i polski w mowie i piśmie
  • znasz pakiet MS Office, w szczególności program Excel
  • stan zdrowia pozwala Ci na odbywanie podróży służbowych na Bliski Wschód

UCIESZY NAS, JEŚLI DODATKOWO:

  • pracowałaś/pracowałeś już przy projektach finansowanych z budżetu publicznego
  • znasz, język arabski (na poziomie pozwalającym przeczytanie krótkich dokumentów i prosty kontakt z beneficjentami)
  • umiesz pracować w odmiennym kontekście kulturowym
  • interesują Cię zagadnienia z zakresu przedsiębiorczości społecznej, rolnictwa, rozwoju biznesu i/lub sektora żywnościowego

CO OFERUJEMY W ZAMIAN:

  • zatrudnienie na umowie zlecenie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • pracę w przyjemnej atmosferze w biurze na Sadybie
  • podróże służbowe do Palestyny
  • możliwość uzyskania cennego doświadczenia w zakresie projektów rozwojowych

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego do dnia 23 września 2022 włącznie, mailowo na adres: [email protected] z wyraźnym zaznaczeniem Misji, do której zespołu się aplikuje poprzez wpisanie w tytule maila „Palestyna”. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, ul. Sarmacka 14/15, 02-972 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji”. Informujemy, że kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, a także usunięcia. Podanie danych osobowych, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.