Przedstawiciel PCPM na Ukrainie

Fundacja PCPM od początku wojny w Ukrainie realizuje projekty pomocy humanitarnej i wspiera osoby dotknięte kryzysem gospodarczym w Ukrainie. Jeśli twoje umiejętności i profesjonalizm pozwolą nam jeszcze sprawniej realizować misje humanitarne i rozwojowe na świecie, to jest to praca właśnie dla Ciebie.

Zakres zadań

  • Reprezentacja PCPM wobec władz ukraińskich, zarówno na szczeblu centralnym, jak i regionalnym
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych ONZ
  • Współpraca z międzynarodowymi donorami, pozyskiwanie funduszy
  • We współpracy z Szefem Misji na Ukrainie oraz koordynatorami ds.pomocy humanitarnej i rozwojowej, wypracowywanie nowych projektów i działań na Ukrainie
  • Nadzór nad realizacją projektów w różnych regionach Ukrainy, w tym nadzór nad ich rozliczeniem
  • Nadzór nad pracą biur terenowych PCPM
  • Przeprowadzenie rejestracji PCPM w Ukrainie
  • Nadzór nad prowadzeniem spraw administracyjnych PCPM w Ukrainie
  • Utrzymywanie stałej komunikacji z biurem PCPM w Warszawie i koordynatorami ds. pomocy humanitarnej i pomocy rozwojowej
  • Od pracownika jest oczekiwana praca na terytorium Ukrainy, w miejscu wskazanym przez PCPM
  • Rekrutacja i nadzór nad pracownikami lokalnymi

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość uzyskania cennego doświadczenia w zakresie projektów rozwojowych

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, mailowo na adres: [email protected] z wyraźnym zaznaczeniem stanowiska i Misji, do której jest aplikacja, poprzez wpisanie w tytule maila. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, ul. Sarmacka 14/15, 02-972 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji”. Informujemy, że kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, a także usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.