PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

 

 

Twórca treści – social media ninja (Instagram, Facebook, Twitter)

Nie przegap szansy na pracę w międzynarodowym zespole jednej z najwiekszych organizacji pozarządowych w Polsce! Jeśli kręcą Cię media, social media i życie on-line, a jednocześnie chcesz zawodowo robić coś, co pomaga innym, wpływa na poprawę ich warunków życia, a często to życie ratuje — dołącz do nas — właśnie Ciebie szukamy! Pracujemy na trzech kontynentach i robimy wiele dobrych rzeczy. Przez kanały social mediowe chcemy z informacjami o nich docierać do społeczności całego świata.

 

 

Szukamy kreatora_ki, który_a samodzielnie, ale też w oparciu o nasze bogate archiwum foto-wideo zajmie się tworzeniem treści na Facebooka, Instagrama czy Twittera.

Zapewniamy możliwość rozwoju, swobodę działania i poznawania świata, a także adekwatne warunki pracy na podstawie umowy lub w innej dogodnej dla Ciebie formie. Cenimy sobie dobrą atmosferę i pracę zespołową. Działania koordynujemy z siedziby w Warszawie i to tu będzie Twoje główne miejsce pracy (choć zdaje się, że większość czasu spędzasz on-line? 😉 ). Chcemy, żebyś realizował_a własne pomysły i wdrażała razem z nami rozwiązania, które pomogą nam wspólnie dotrzeć do jak największej liczby osób w sieci.

Działamy głównie za granicą (obecnie Kenia, Etiopia, Sudan Płd., Palestyna, Ukraina, Liban), ale równie prężnie rozwijamy naszą działalność także w Polsce. Dlatego potrzebujemy kogoś, kto sprawnie i profesjonalnie zajmie się Twitterem, Facebookiem i Instagramem Fundacji PCPM zarówno w języku polskim jak angielskim.

Czym się będziesz zajmować?

 • prowadzeniem naszych kanałów Facebook, Instagram, Twitter, w przyszłości LinkedIn i YouTube,
 • kreatywnym pisaniem oraz współpracą z grafikami, ale też samodzielnym tworzeniem prostych grafik i infografik,
 • tworzeniem i/lub dystrybucją atrakcyjnych wizualnie treści w formie wideo/animacji.

Szukamy Cię, jeśli:

 • masz lekkie pióro (po polsku i angielsku),
 • znasz programy graficzne, które pomogą Ci stworzyć wideo/animacje/infografiki
 • posiadasz minimum półroczne doświadczenie w pracy w mediach społecznościowych,
 • znasz funkcjonalności, możliwości i narzędzia najważniejszych mediów społecznościowych (menedżer reklam)
 • potrafisz analizować swoje działania oraz tworzyć przejrzyste raporty i rekomendacje,
 • lubisz pracować w zespole, ale nie boisz się podejmować decyzji samodzielnie,
 • jesteś otwarty_a na pracę w biurze lub terenie,
 • obserwujesz cyfrowe trendy i za nimi podążasz,
 • …a może chcesz je wyznaczać? Z nami to możliwe!

Prześlij swoje CV na adres e-mail: [email protected]

Nie zapomnij o oświadczeniu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru. Możesz dodać jakie są Twoje oczekiwania finansowe.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą poniżej:

Administratorem Pan/Pani danych osobowych jest Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, ul. Sarmacka 14/15, 02-972 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia wysłania przez Panią/Pana zgłoszenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia wzięcie przez Panią/Pana udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, może to jednak wpłynąć na prowadzenie procesu rekrutacyjnego lub nawet uniemożliwić jego dalsze prowadzenie. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.