Pilne

To nie jest ich wojna

STOP. Ludność cywilna nie może być celem ataku. Żadnego ataku, po żadnej ze stron. Fundacja PCPM rusza ze zbiórką na pomoc humanitarną dla ofiar wojny na Bliskim Wschodzie. Wpłać teraz i pomóż nam w zakupie leków, opatrunków i środków pierwszej pomocy dla ofiar wśród cywili. Dziękujemy.

Wpłać darowiznę
Wybierz wpłatę regularną lub jednorazową poniżej

Darowizna PCPM - Bliski Wschód - Pomoc humanitarna

Darowizna PCPM - Bliski Wschód - Pomoc humanitarna

Darowizna PCPM - Bliski Wschód - Pomoc humanitarna

Twoje dane:
* Pole wymagane

PCPM - wspieram regularnie

PCPM - wspieram regularnie

PCPM - wspieram regularnie

Twoje dane:
* Pole wymagane
Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

Komu pomagamy?

Naszą misją jest niesienie pomocy humanitarnej, przy zachowaniu bezstronności, neutralności i niezależności. Od 6 lat zwiększamy dostęp do usług medycznych i opieki lekarskiej dla mieszkańców Zachodniego Brzegu oraz wspieramy mieszkańców Libanu. Na skutek eskalacji przemocy w Strefie Gazy i Izraelu prosimy o wpłaty, by nieść pomoc medyczną  poszkodowanym cywilom, których życie zostało brutalnie przerwane i którzy płacą za tę wojnę najwyższą cenę. W pierwszej kolejności będziemy pomagać tam, gdzie potrzeby są największe. 

 

 

*Grafiki, które wykorzystujemy zostały wykreowane przez AI. Zachowując bezstronność i stawiając na pierwszym miejscu godność cywilnych ofiar dramatu, jaki rozgrywa się w Palestynie i Izraelu zdecydowaliśmy się na wykorzystanie symboli, pokazujących cierpienie ludzi. To nie jest ich wojna. Dziękujemy naszemu partnerowi – MUFU za wsparcie w przygotowaniu kampanii.

Możesz też przelać dowolną
kwotę bezpośrednio na konto PCPM
18 1140 1010 0000 5228 6800 1001
Skopiuj numer konta
Tytuł wpłaty:
Pomoc humanitarna