logopcpm

Twoja pomoc jest dla nas ważna. Wesprzyj PCPM!

WPŁACAM

Trwa operacja wojskowa Turcji w północnej Syrii. Zagrożone jest życie i zdrowie cywilnych mieszkańców regionu. Apelujemy o Waszą pomoc.

Fundacja PCPM jest apolityczną organizacją pozarządową. Naszą misją jest niesienie pomocy humanitarnej, rozwojowej i ratunkowej osobom potrzebującym na całym świecie przy zachowaniu podstawowych zasad: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności. Pomagamy w szczególności ofiarom konfliktów zbrojnych i klęsk żywiołowych bez względu na poglądy polityczne, kolor skóry, wyznanie i orientację. Dziękujemy za wsparcie!

Wybierz kwotę:

darowizna PCPM - pilne wsparcie

darowizna PCPM - pilne wsparcie

darowizna PCPM - pilne wsparcie

Twoje dane:

Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

*zgoda wymagana

Zdecyduj, jak chcesz pomagać

Wpłać online ⇧ lub przelej dowolną kwotę na konto Fundacji PCPM
mBank: 61 1140 1010 0000 5228 6800 1003
Tytuł wpłaty: Wsparcie dla uchodźców syryjskich

WPŁACAM

Jak pomagamy?

PCPM pomaga uchodźcom syryjskim od początku kryzysu. Mamy stałą misję w Libanie oraz w irackim Kurdystanie. Właśnie do Kurdystanu może skierować się fala uchodźców z obszarów zaatakowanych przez Turcję.

Zapewniamy dach nad głową uchodźcom, realizujemy program cash-for-work, umożliwiając im zarobek. Wspieramy centrum edukacyjne i ośrodek medyczny, zabezpieczamy obozy dla uchodźców przed zimą i prowadzimy szkolenia przeciwpożarowe. Nasza pomoc dociera do konkretnych rodzin, w konkretnych miejscach.

WPŁACAM