logopcpm

Pomoc dla Sudanu Południowego


WPŁACAM

Centrum Dożywiania w Gordhim w Sudanie Południowym ratuje niedożywione dzieci dzięki wsparciu PCPM. Prognozy na ten rok są alarmujące. Każdego dnia do ośrodka trafiają maluchy wymagające specjalistycznej pomocy. Wybierz regularne wpłaty, które pozwolą nam zapewnić dzieciom żywność terapeutyczną przez cały rok.

Chcę pomagać

PCPM niesie pomoc w Sudanie Południowym od 2012 roku

Tylko w ubiegłym roku zapewniliśmy pomoc medyczną, szczepienia i żywność terapeutyczną dla ponad 30 tysięcy osób. Uratowaliśmy niemal 1000 dzieci przed śmiercią głodową. Było to możliwe dzięki Wam. Dziękujemy i nie ustajemy w walce o życie tych, którzy są jeszcze za mali, aby zatroszczyć się o siebie.

Gwarantujemy, że wpłaty online są w 100% bezpieczne i środki trafiają na wybraną akcję. Jeśli jednak wolisz wpłacić na konto prosimy wpisz: 18 1140 1010 0000 5228 6800 1001 (mBank) i koniecznie dodaj dopisek “Sudan Południowy”. Dziękujemy!

WPŁACAM

Jak pomagamy?

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup i transport żywności terapeutycznej do Centrum Dożywiania w Gordhim w Sudanie Południowym (stan Aweil East). Koszt jednej porcji takiej żywności to zaledwie 1,6 PLN.

Jedna porcja żywności opartej na paście z orzeszków ziemnych to aż 500 kcal. Zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, a oprócz tego jest gotowa do spożycia od razu po otwarciu!

Projekt jest częściowo finansowany z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

WPŁACAM