logopcpm Polskie Centrum
Pomocy Międzynarodowej

Centrum Dożywiania w Gordhim w Sudanie Południowym ratuje niedożywione dzieci dzięki wsparciu PCPM. Każdego dnia do ośrodka trafiają maluchy wymagające specjalistycznej pomocy. Jednym z nich jest mały Amet, którego widzisz na zdjęciu. Wpłać i uratuj życie.

Wybierz kwotę:

np. zestaw leków ratujących życie

np. 2 tygodnie leczenia niedożywionego dziecka

np. zakup i transport 75 porcji żywności terapeutycznej

Twoje dane:

Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

*zgoda wymagana

Wpłać i uratuj życie

Trwa wyścig z czasem – kup leki i żywność dla Centrum Dożywiania w Gordhim w Sudanie Południowym.

Dostarczamy żywność

W Centrum Dożywiania w Gordhim sytuacja jest dramatyczna. Brakuje leków i żywności terapeutycznej. Żywność, którą dostarczamy do ośrodka to mieszanka sojowo-kukurydziana, batony wysokoenergetyczne i pasta z orzeszków ziemnych z dodatkiem oleju roślinnego, mleka w proszku, witamin i składników mineralnych (tzw. plumpy’nut).

WPŁACAM

PCPM niesie pomoc w Sudanie Południowym od 2012 roku

Tylko w ubiegłym roku zapewniliśmy 8 ton żywności terapeutycznej ratującej życie. Nasza pomoc umożliwiła leczenie 2 200 niedożywionych dzieci. Było to możliwe dzięki Wam. Dziękujemy i nie ustajemy w walce o życie tych, którzy są jeszcze za mali, aby zatroszczyć się o siebie.

WPŁACAM