logopcpm

Pomoc dla Sudanu Południowego

Kup żywność terapeutyczną dla dzieci z ośrodka w Gordhim

WPŁACAM

Centrum Dożywiania w Gordhim w Sudanie Południowym ratuje niedożywione dzieci dzięki wsparciu PCPM. Każdego dnia do ośrodka trafiają maluchy wymagające specjalistycznej pomocy. Wpłać i uratuj życie.

Wybierz kwotę:

40 porcji żywności terapeutycznej

80 porcji żywności terapeutycznej

120 porcji żywności terapeutycznej

Twoje dane:

Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

*zgoda wymagana

PCPM niesie pomoc w Sudanie Południowym od 2012 roku

Tylko w ubiegłym roku zapewniliśmy 8 ton żywności terapeutycznej ratującej życie. Nasza pomoc umożliwiła leczenie 2 200 niedożywionych dzieci. Było to możliwe dzięki Wam. Dziękujemy i nie ustajemy w walce o życie tych, którzy są jeszcze za mali, aby zatroszczyć się o siebie.

WPŁACAM

Jak pomagamy?

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup i transport żywności terapeutycznej do Centrum Dożywiania w Gordhim w Sudanie Południowym (stan Aweil East). Koszt jednej porcji takiej żywności to zaledwie 1,6 PLN.

Jedna porcja żywności opartej na paście z orzeszków ziemnych to aż 500 kcal. Zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, a oprócz tego jest gotowa do spożycia od razu po otwarciu!

WPŁACAM