Sudan Południowy - żywność terapeutyczna, czyli jeden produkt, który może uratować życie.

Sklep z jednym produktem

W Centrum Dożywiania w Gordhim w Sudanie Południowym rośnie liczba dzieci zagrożonych śmiercią z powodu głodu. Jeden produkt może uratować ich życie. To żywność terapeutyczna, którą zapewnisz wpłacając darowiznę poniżej. Kliknij i wybierz ile porcji żywności terapeutycznej przekażesz.

Decydując się na wpłatę przekazujesz Fundacji PCPM środki na zakup żywności terapeutycznej dla małych pacjentów z Centrum Dożywiania w Gordhim w Sudanie Południowym. Twoja darowizna przekłada się na realną pomoc dla konkretnych dzieci. Natomiast nie otrzymasz przesyłki na swój adres domowy.

Sudan Południowy - przeliczenie produktów na
Wpłać darowiznę
Wybierz wpłatę regularną lub jednorazową poniżej

Terapia dla 1 dziecka

Terapia dla 2 dzieci

Terapia dla 3 dzieci

Twoje dane:
* Pole wymagane

Sudan - wspieram regularnie

Sudan - wspieram regularnie

Sudan - wspieram regularnie

Twoje dane:
* Pole wymagane
Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

Jak pomagamy?

Wspieramy mieszkańców Sudanu Południowego od 2011 roku. Organizujemy zakup i transport żywności terapeutycznej dla niedożywionych dzieci w Centrum Dożywiania w Gordhim. Jest to niewielki ośrodek, wspierany przez Fundację PCPM dzięki wpłatom Polek i Polaków. Pracownicy ośrodka oprócz leczenia skrajnie niedożywionych pacjentów, walczą z chorobami, a także prowadzą szkolenia, np. z uprawy roślin czy higieny.

Możesz też przelać dowolną kwotę bezpośrednio na konto PCPM
18 1140 1010 0000 5228 6800 1001
Skopiuj numer konta
Tytuł wpłaty:
Pomoc dla Sudanu Południowego