Kontakt dla firm

Kontakt dla firm

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany pomaganiem z Fundacją PCPM. Napisz do nas na jeden z poniższych adresów e-mail. Odpowiemy Ci najszybciej jak to możliwe.

Firmy zainteresowane wsparciem działań Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej i Medycznego Zespołu Ratunkowego PCPM prosimy o kontakt na: [email protected]

Prowadzisz małą albo średnią firmę? Masz jednoosobową działalność? Mamy specjalny program dla Ciebie. Napisz do nas na [email protected] i dowiedz się więcej.


Jeśli Twoja firma chce wesprzeć naszą działalność zbiórką czy częścią dochodu ze sprzedaży, prosimy o kontakt na [email protected]. Chcielibyśmy móc wiedzieć i autoryzować wszelką tego typu działalność, tak by była ona transparentna również dla osób indywidualnych decydujących się na pomoc w Ukrainie właśnie przez zakupy czy zbiórki zewnętrzne. Jako organizacja humanitarna ponosimy odpowiedzialność za to, skąd pozyskujemy środki na wsparcie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, o tym jak możesz nas wesprzeć, odwiedź tę stronę.