Formy współpracy

Formy współpracy

Obrazek przedstawia pracownika Fundacji PCPM przekazującego pomoc humanitarną. Wybierz swoją formę współpracy.
Obrazek przedstawia pracownika Fundacji PCPM przekazującego pomoc humanitarną. Wybierz swoją formę współpracy.

Bez wsparcia środowiska biznesu nie bylibyśmy w stanie działać na tak dużą skalę. Każdy wkład, duży i mały, przekłada się w konkretną pomoc, którą niesiemy ludziom w potrzebie.

Zapraszamy do współpracy firmy, którym bliskie są działania humanitarne i rozwojowe i które chcą włączyć się w pomoc najbardziej potrzebującym. Wierzymy, że pomagać trzeba odpowiedzialnie. Wybierz swoją formę współpracy.

Możliwe formy wsparcia Fundacji PCPM:

  • Partner Strategiczny Fundacji PCPM – skontaktuj się z nami, a uszyjemy program współpracy zgodny ze strategią i możliwościami Twojej firmy.

  • Partner Strategiczny Medycznego Zespołu Ratunkowego – wesprzyj medyczną grupę szybkiego reagowania. Dzięki wsparciu Twojej firmy będzie ona zawsze gotowa do niesienia pomocy w każdym zakątku świata.

  • Wsparcie konkretnego projektu – wsparcie osób starszych na wschodzie Ukrainy, wsparcie edukacji dzieci w Libanie, profesjonalna pomoc medyczna w Sudanie Południowym? Napisz do nas [email protected], a my przedstawimy projekty, w które mogłaby zaangażować się Twoja firma.

  • Program dla małych i średnich przedsiębiorstw – prowadzisz małą albo średnią firmę? Masz jednoosobową działalność? Mamy specjalny specjalny program dla Ciebie. Odwiedź naszą stronę Dobry Partner lub napisz do nas na [email protected] i dowiedz się więcej.

  • Wspieraj nas swoimi usługami lub przekaż produkty – ale zanim to zrobisz napisz na [email protected] i upewnij się, że potrzebujemy takiego rodzaju wsparcia.

  • Zaangażowanie pracowników – zaproś pracowników do wspierania konkretnego projektu, napisz na [email protected] i podpowiemy Ci jak to zrobić.

  • Zorganizuj zbiórkę lub akcję na specjalną okazję

Co nas wyróżnia? Fundacja PCPM realizuje konkretne programy pomocowe w konkretnych miejscach. Nasi pracownicy są na miejscu i mają bezpośredni kontakt z osobami, którym niesiemy pomoc. Partnerska współpraca z biznesem oparta jest na przejrzystym raportowaniu i wiarygodnych danych.

Współpraca z Fundacja PCPM to nie tylko szansa na wsparcie ważnych programów pomocy humanitarnej, rozwojowej i ratunkowej, ale również doskonały sposób na optymalne wykorzystanie środków finansowych Twojej firmy. Kwotę przekazanej darowizny lub jej wartość (w przypadku darowizny rzeczowej) można odliczyć od podatku, co przekłada się na niższe zobowiązanie podatkowe. Więcej o odliczeniu darowizny od podatku przeczytasz tutaj.

Jeśli nie chcesz się z nami kontaktować (do czego zachęcamy), możesz po prostu wpłacić darowiznę na wybrany numer konta. Dziękujemy!