Darowizny regularne

Darowizny regularne

Dziewczynka z Libanu patrzy się w obiektyw. Darowizny regularne pomagają takim dzieciom.
Dziewczynka z Libanu patrzy się w obiektyw. Darowizny regularne pomagają takim dzieciom.

Potrzebujemy Twojej pomocy, aby pomagać innym!

Darowizny regularne pozwalają nam efektywnie planować nasze działania i skupiać się na tym co najważniejsze – pomocy innym. Dzięki nim, programy mogą trwać dłużej, być stale rozwijane i docierać do większej liczby potrzebujących. Stałe źródło finansowania pozwala nam szybko reagować na nagłe kryzysy i katastrofy jak np. wybuch w porcie w Bejrucie, czy wojna w Ukrainie.

Szybki i bezpieczny sposób, by nieść skuteczną pomoc.

Nie musisz pamiętać o regularnych przelewach! Po wypełnieniu formularzu, darowizna będzie pobierana każdego 5 dnia miesiąca ze wskazanej przez Ciebie karty. W dowolnym momencie możesz zmienić zadeklarowaną kwotę lub anulować swój plan płatności. Możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne – wykorzystujemy je tylko do realizacji darowizny oraz informowania Cię o tym, co dobrego udało nam się dzięki Tobie zrobić.

Kolejną korzyścią jest możliwość odliczenia kwoty przekazanej darowizny od podatku, co przekłada się na niższe zobowiązanie podatkowe. Więcej o odliczeniu darowizny od podatku przeczytasz tutaj.

Już teraz możesz stać się częścią naszych działań i dołączyć do grona regularnych darczyńców – wypełnij formularz poniżej:

darowizna PCPM - cele statutowe

darowizna PCPM - cele statutowe

darowizna PCPM - cele statutowe

Twoje dane:
* Pole wymagane
Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

Zlecenie stałe w Twoim banku.

Możesz też ustawić stałe zlecenie darowizny na rzecz Fundacji PCPM w Twoim Banku. Jest to cykliczna płatność wykonywana automatycznie, w ustalonej przez Ciebie kwocie. Na stronie banku lub aplikacji mobilnej znaleźć opcję „zlecenie stałe” i wprowadzić odpowiednie dane w formularzu, czyli:

Nazwa odbiorcy: Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej
ul. Sarmacka 14/15, 02-972 Warszawa
Numer rachunku: 18 1140 1010 0000 5228 6800 1001
Tytuł przelewu: Darowizna cele statutowe

Odwołanie zlecenia stałego jest tak samo proste, jak uruchomienie usługi. W dowolnej chwili możesz anulować lub zmienić kwotę płatności. W przypadku wyboru zlecenia stałego nie będziemy wiedzieli, że zdecydowałeś się na tę formę wsparcia. Napisz do nas maila, a dołączymy Cię do listy mailingowej. Dziękujemy.

Jeżeli chcesz nas wesprzeć jednorazowo możesz to bezpiecznie i bezpośrednio zrobić tutaj lub wykonać przelew na numer naszego konta.

Jeśli masz pytania dotyczące darowizny skontaktuj się z nami: [email protected]