PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

 

 

Akcja #NOŚMASKĘ z Medycznym Zespołem Ratunkowym PCPM

Nie wszyscy mają dostęp do masek. Dlatego Medyczny Zespół Ratunkowy PCPM razem z wolontariuszami i wolontariuszkami zorganizowali szycie i zbiórkę dla najbardziej narażonych na zakażenie: szpitali, hospicjów i bezdomnych. Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo tych, którzy potrzebują dziś naszej pomocy - wystarczy włączyć się w akcję informacyjną #NOŚMASKĘ.

 

Udostępniamy instrukcje i infografiki o stosowaniu maseczek, zachowaniu higieny dłoni, bezpiecznym noszeniu rękawiczek i inne, z których możecie śmiało korzystać.

 

 

Możecie nie tylko informować, ale konkretnie pomagać. Dołączcie do wydarzenia klikając tutaj.  Zobaczcie, jak wiele dobra możemy zrobić razem!

Oficjalny profil Medycznego Zespołu Ratunkowego PCPM na Facebooku 

Oficjalny profil Medycznego Zespołu Ratunkowego na Twitterze

Medyczny Zespół Ratunkowy PCPM wspiera tych, którzy od tygodni walczą o nasze zdrowie i życie w Polsce. Dzielimy się wiedzą i sprzętem. Organizujemy pomoc dla hospicjów domowych i osób bezdomnych. Członkowie Zespołu nieśli pomoc we Włoszech, teraz są z misją WHO w Kirgistanie. Wesprzyj nasze działania wpłacając darowiznę. Dziękujemy!

Wybierz kwotę:

leki i wyposażenie Zespołu Ratunkowego

leki i wyposażenie Zespołu Ratunkowego

leki i wyposażenie Zespołu Ratunkowego

Twoje dane:

Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

*zgoda wymagana