Manager/ka ds. Fundraisingu

Manager/ka ds. Fundraisingu

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do niewielkiego zespołu fundraisingu Fundacji PCPM, którego zadaniem jest praca z darczyńcami organizacji, do których należą: osoby prywatne, firmy i instytucje. Jej zadania obejmą współpracę z aktualnymi darczyńcami, wsparcie pozyskiwania nowych darczyńców, tworzenie kampanii.

Szukamy osoby, która ma już doświadczenie w obszarze fundraisingu indywidualnego oraz e-marketingu i chciałaby rozwijać się w tym kierunku. Osoby, której nie straszna jest praca z bazą danych, ale także zadania kreatywne, w tym pisanie tekstów. W pracy przyda się bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy pracę w zgranym zespole w biurze w Warszawie, umowę o pracę i pakiet medyczny.

Główne zadania:

Przygotowanie i prowadzenie kampanii fundraisingowych do darczyńców indywidualnych:

Opracowanie kampanii zgodnie z przyjętą strategią i kalendarzem działań, pozyskanie partnerów (np. przygotowanie pism, czy wniosków), prowadzenie kalendarza działań. Przygotowanie niezbędnych materiałów fundraisingowych. Prowadzenie i monitoring kampanii, współpraca z agencjami, raportowanie z rezultatów, ew modyfikacje w trakcie. Analiza i prezentacja analiz wpłat. Ewaluacja i raportowanie po zakończeniu kampanii.

Współpraca z Darczyńcami PCPM:

Bieżący monitoring i aktualizacja bazy danych, przygotowanie planu komunikacji z darczyńcami, przygotowanie treści mailingów w oparciu o zaakceptowany kalendarz wysyłek, aktualizacja materiałów i opieka nad stałymi darczyńcami, przygotowanie analiz i raportów

Wsparcie współpracy z partnerami biznesowymi:

Wsparcie przygotowania ofert, udział w spotkaniach i wydarzeniach biznesowych

Udział w innych pracach działu fundraisingu:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego, mailowo na adres: [email protected] Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, ul. Sarmacka 14/15, 02-972 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji”. Informujemy, że kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, a także usunięcia. Podanie danych osobowych, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.