Specjalista/ka ds. Grantów

Twoje umiejętności i profesjonalizm pozwolą nam jeszcze sprawniej realizować misje humanitarne i rozwojowe na świecie.

Miejsca Pracy:

Warszawa

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • rozliczanie i ewidencja projektów finansowanych z dotacji, w tym dotacji w walutach USD i EUR,
  • weryfikacja dokumentów księgowych przed wprowadzeniem do ksiąg rachunkowych,
  • weryfikacja i księgowanie rozliczeń wydatków z zagranicznych wyjazdów pracowników, w tym diet i ryczałtów za noclegi,
  • rozliczanie i księgowanie operacji walutowych,
  • uzgodnienie i analiza kont księgowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT od importu usług, podatek u źródła).

Kogo szukamy?

  • doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
  • doświadczenia w rozliczaniu operacji walutowych i projektów finansowanych z dotacji,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zaangażowania,
  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności bardzo dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość Symfonii SAGE będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość podstawowa języka angielskiego

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • dalszy rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji, przyjazną atmosferę pracy

CV przyjmujemy na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, ul. Sarmacka 14/15, 02-972 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji”. Informujemy, że kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, a także usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.