PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

 

 

„Wspierajmy Ukrainę na koncertach”. Nowa inicjatywa SOIAR i Fundacji PCPM

Rusza akcja Stowarzyszenia Organizatorów Imprez Artystycznych i Rozrywkowych przy współpracy z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej - “Wspierajmy Ukrainę na koncertach”. Powstała, aby pomóc Ukrainkom i Ukraińcom w związku z inwazją Rosji na ich kraj. Członkowie SOIAR wspólnie odpowiadają za większość koncertów oraz festiwali odbywających się w Polsce. Fundacja PCPM działa w Ukrainie od początku konfliktu dostarczając konkretną pomoc w konkretne miejsca.

 

Z Fundacją PCPM, koncerty organizowane przez promotorów zrzeszonych w SOIAR staną się platformą wsparcia dla Ukrainy: 

  • podczas organizowanych przez członków SOIAR wydarzeń, uczestnicy, za pomocą kodu QR, będą mogli bezpośrednio wpłacać pieniądze na dedykowane akcji subkonto Fundacji PCPM (pcpm.org.pl/koncerty); 
  • w ramach tej inicjatywy, członkowie SOIAR, organizatorzy koncertów będą mogli przekazać darowizny na dedykowane akcji subkonto Fundacji PCPM;
  • do cen biletów na wybrane wydarzenia organizatorzy mogą dodać cegiełkę – dochód z tej formy darowizny będzie przekazany na dedykowane akcji subkonto Fundacji PCPM.

To nie jest jednorazowa akcja. Chcemy by trwała co najmniej do końca roku. Dodawajcie daty koncertów swoich ulubionych artystów do kalendarzy! 

Wesprzyj akcję!