Współpraca z firmami

Współpraca z firmami

Zapraszamy do współpracy firmy, którym bliskie są działania humanitarne i rozwojowe, i które chcą wesprzeć PCPM w ramach swoich strategii i działań CSR oraz włączyć się w pomoc dla najbardziej potrzebujących w Afryce i Azji.

Bez was nie bylibyśmy w stanie działać na tak dużą skalę. W ostatnich tygodniach, gdy tak potrzebna była pomoc Ukrainie, przekonaliśmy się jak bardzo możemy liczyć na wsparcie ze strony firm. O tym, jak zróżnicowanego i ogromnego wsparcia naszych działań na rzecz Ukrainy udzielił nam biznes, możecie przeczytać tutaj. Każdy wkład, duży i mały, przekłada się w konkretną pomoc, którą niesiemy ludziom w potrzebie. Wierzymy jednak, że pomagać trzeba odpowiedzialnie.

Możliwe formy współpracy i wsparcia wybranych projektów Fundacji PCPM:

  1. Jeśli Twoja firma chce wesprzeć naszą działalność darowizną pieniężną, rzeczową, nieodpłatnych usług lub zbiórką wśród pracowników, prosimy o kontakt na [email protected].
  2. Stypendia dla studentek z Ukrainy? Budowa studni w Kenii? Wsparcie edukacji dzieci w Libanie i Etiopii? Profesjonalna pomoc medyczna w Sudanie Południowym? Napisz do nas [email protected], a my przedstawimy projekty, w które mogłaby zaangażować się Twoja firma.
  3. Prowadzisz małą albo średnią firmę? Masz jednoosobową działalność? Mamy specjalny specjalny program dla Ciebie. Wejdź na pcpm.org.pl/dobrypartner i dowiedz się więcej. Możesz też napisać maila na [email protected].

***

Co nas wyróżnia? Fundacja PCPM realizuje konkretne programy pomocowe w konkretnych miejscach. Nasi pracownicy są na miejscu i mają bezpośredni kontakt z osobami, którym niesiemy pomoc. Partnerska współpraca z biznesem oparta jest na przejrzystym raportowaniu i wiarygodnych danych.

***

Chcesz nas wesprzeć darowizną?

MOŻESZ PRZEKAZAĆ WPŁATĘ NA KONTO (PLN) FUNDACJI PCPM:
18 1140 1010 0000 5228 6800 1001 z dopiskiem: Wsparcie działalności statutowej PCPM

Przy wpłatach walutowych należy użyć numeru SWIFT: BREXPLPW

MOŻESZ PRZEKAZAĆ WPŁATĘ NA KONTO (EURO) FUNDACJI PCPM:
PL54114010100000522868001032 z dopiskiem: Wsparcie działalności statutowej PCPM

MOŻESZ PRZEKAZAĆ WPŁATĘ NA KONTO (USD) FUNDACJI PCPM:
PL88114010100000522868001002 z dopiskiem: Wsparcie działalności statutowej PCPM