Dziękujemy za wsparcie

Dziękujemy za wsparcie

Od dziś jesteś w gronie regularnych Darczyńców PCPM. Dziękujemy! Fantastycznie, że chcesz nieść pomoc razem z nami.

Wspierając nasze działania masz pewność, że Twoja pomoc trafia w konkretne miejsce. Takie wpłaty są dla nas bardzo ważne, bo stałe wpływy pozwalają nam planować działania pomocowe z wyprzedzeniem. Dzięki naszym Darczyńcom mamy pewność, że pomoc będzie docierała do potrzebujących nie tylko dziś, ale także za miesiąc, za dwa i za pół roku.

Twoje dane są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko do obsługi darowizny oraz informowania Cię o działaniach organizacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z wpłat, prosimy wtedy o kontakt ([email protected]). Możesz też zwiesić wpłaty na kilka miesięcy jeśli tak będzie dla Ciebie wygodniej. Pamiętaj, że darowizny będą wpływały tylko do daty ważności karty. My też postaramy Ci się o tym przypomnieć 🙂

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, co oznacza, że możesz przekazać nam 1% swojego podatku wpisując KRS 0000259298 w odpowiednim miejscu formularza PIT (szczegóły).

Darowiznę na rzecz Fundacji PCPM możesz też odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zaangażować swoją firmę we współpracę z PCPM napisz do nas: [email protected]

Zapraszamy do śledzenia naszych projektów w mediach społecznościowych:

Facebook Twitter Instagram

Bądź z nami w kontakcie! Zapisz się na bezpłatny newsletter i otrzymuj informacje o projektach PCPM.