logopcpm

Zapewnij #miesiącbezgłodu


Pomóż! Uratuj życie głodującego dziecka.


WPŁACAM

Najpierw najważniejsze! Kończymy budowę kuchni i stołówki. Po długim okresie zamknięcia z powodu pandemii szkoła Selam Chora w Etiopii znów otwiera się dla uczniów. Teraz trzeba zadbać o to, by głód już nigdy nie przeszkodził tym dzieciom w nauce. Potrzebujemy Twojego wsparcia, żeby zapewnić dzieciom codzienne posiłki. Wpłać 126 złotych – to #miesiącbezgłodu dla Yonasa, Marthy, Hiwot i innych dzieci. Dziękujemy!

Chcę pomagać

Pomagasz w konkretnym miejscu

PCPM objął opieką rodziny dzieci ze szkoły Selam Chora w mieście Debre Berham w Etiopii. Znamy tam wszystkich uczniów, często także ich rodziny. Ta bardzo uboga społeczność potrzebuje naszego wsparcia zwłaszcza teraz, w trudnym okresie pandemii.

Gwarantujemy, że wpłaty online są w 100% bezpieczne i środki trafiają na wybraną akcję. Jeśli jednak wolisz wpłacić na konto prosimy wpisz: 18 1140 1010 0000 5228 6800 1001 (mBank) i koniecznie dodaj dopisek “Etiopia”. Dziękujemy!

WPŁACAM

PCPM w Etiopii

To kolejny projekt pomocowy, które prowadzimy w Etiopii. Działamy tam już od 2012 roku. Przeprowadziliśmy m.in. szkolenia strażackie, zainstalowaliśmy fotowoltaikę w ponad 100 szkołach  i wyposażyliśmy je w biblioteki. Projekt dożywiania koordynujemy na miejscu, mimo utrudnień związanych z pandemią. Kończymy budowę stołówki i kuchni szkolnej (fot.). Pomagając masz pewność, że Twoja wpłata to pomoc, która trafia do konkretnych dzieci.

Wizyta i badanie terenowe sfinansowane zostało dzięki środkom z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

WPŁACAM