logopcpm

Zapewnij #miesiącbezgłodu


Pomóż w nowym roku szkolnym!


WPŁACAM

Od ponad roku Fundacja PCPM dzięki wsparciu Polaków PCPM zapewnia codzienne posiłki dzieciom ze szkoły Selam Chora. Już teraz przygotowujemy się do  nowego roku szkolnego. Bardzo prosimy o Twoje wsparcie. Kup obiady dla Yonasa, Marthy, Hiwot i innych dzieci ze szkoły w Debre Berham. Dziękujemy!

Chcę pomagać

Pomagasz w konkretnym miejscu

PCPM objął opieką rodziny dzieci ze szkoły Selam Chora w mieście Debre Berham w Etiopii. Znamy tam wszystkich uczniów, często także ich rodziny. Ta bardzo uboga społeczność potrzebuje naszego wsparcia zwłaszcza teraz, w trudnym okresie pandemii.

Gwarantujemy, że wpłaty online są w 100% bezpieczne i środki trafiają na wybraną akcję. Jeśli jednak wolisz wpłacić na konto prosimy wpisz: 18 1140 1010 0000 5228 6800 1001 (mBank) i koniecznie dodaj dopisek “Etiopia”. Dziękujemy!

WPŁACAM

PCPM w Etiopii

To kolejny projekt pomocowy, które prowadzimy w Etiopii. Działamy tam już od 2012 roku. Przeprowadziliśmy m.in. szkolenia strażackie, zainstalowaliśmy fotowoltaikę w ponad 100 szkołach  i wyposażyliśmy je w biblioteki. Projekt dożywiania koordynujemy na miejscu, mimo utrudnień związanych z pandemią. W 2020 roku zbudowaliśmy szkolną kuchnię i stołówkę (fot.). Pomagając masz pewność, że Twoja wpłata to pomoc, która trafia do konkretnych dzieci.

Wizyta i badanie terenowe sfinansowane zostało dzięki środkom z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

WPŁACAM