logopcpm

dla niej #zostańwdomu oznacza głód


Pomóż! Uratuj życie głodującego dziecka.


WPŁACAM

W Etiopii trwa kryzys humanitarny. Zamknięcie kraju z powodu koronawirusa i plaga szarańczy pociągnęły za sobą dramatyczny wzrost liczby niedożywionych dzieci. Fundacja PCPM niesie pomoc najbardziej dotkniętym kryzysem rodzinom. Wpłać 126 złotych – to #miesiącbezgłodu dla rodziny Hiwot, Marthy, Kokobe i innych najuboższych rodzin z Debre Berham. Dziękujemy!

Wybierz kwotę:

Etiopia - dwa tygodnie bez głodu

Etiopia - miesiąc bez głodu

Etiopia - dwa miesiące bez głodu

Twoje dane:

Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

*zgoda wymagana

Pomagasz w konkretnym miejscu

PCPM obejmuje opieką rodziny dzieci ze szkoły Selam Chora w mieście Debre Berham w Etiopii. Wcześniej dzieci otrzymywały obiady w szkole. Dla wielu był to jedyny posiłek danego dnia.

Mimo że szkoła jest teraz zamknięta planujemy objąć pomocą żywnościową każdego ucznia i uczennicę a także wesprzeć ich bliskich. Te dzieci straciły już możliwość nauki, nie pozwól im stracić zdrowia i życia.

WPŁACAM

PCPM w Etiopii

To kolejny projekt pomocowy, które prowadzimy w Etiopii. Działamy tam już od 2012 roku. Przeprowadziliśmy m.in. szkolenia strażackie, zainstalowaliśmy fotowoltaikę w ponad 100 szkołach  i wyposażyliśmy je w biblioteki. Projekt dożywiania koordynujemy na miejscu, mimo utrudnień związanych z pandemią. Pomagając masz pewność, że Twoja wpłata to pomoc, która trafia do konkretnych rodzin.

WPŁACAM