logopcpm

Zapewnij #miesiącbezgłodu


Kup obiady szkolne dla dzieci


WPŁACAM

Dzięki wsparciu Darczyńców z Polski wybudowaliśmy kuchnię i stołówkę w szkole Selam Chora w Etiopii. Od ponad roku finansujemy posiłki dla uczniów. Kup obiady dla Yonasa, Marthy, Hiwot i innych dzieci ze szkoły w Debre Berhan. Dziękujemy!

Chcę pomagać

Pomagasz w konkretnym miejscu

PCPM objął opieką rodziny dzieci ze szkoły Selam Chora w mieście Debre Berhan w Etiopii. Znamy tam wszystkich uczniów, często także ich rodziny. Ta bardzo uboga społeczność potrzebuje naszego wsparcia zwłaszcza teraz, w trudnym okresie pandemii.

Gwarantujemy, że wpłaty online są w 100% bezpieczne i środki trafiają na wybraną akcję. Jeśli jednak wolisz wpłacić na konto prosimy wpisz: 18 1140 1010 0000 5228 6800 1001 (mBank) i koniecznie dodaj dopisek “Etiopia”. Dziękujemy!

 

WPŁACAM

PCPM w Etiopii

To kolejny projekt pomocowy, które prowadzimy w Etiopii. Działamy tam już od 2012 roku. Przeprowadziliśmy m.in. szkolenia strażackie, zainstalowaliśmy fotowoltaikę w ponad 100 szkołach  i wyposażyliśmy je w biblioteki. Projekt dożywiania koordynujemy na miejscu, mimo utrudnień związanych z pandemią. W 2020 roku zbudowaliśmy szkolną kuchnię i stołówkę (fot.). Pomagając masz pewność, że Twoja wpłata to pomoc, która trafia do konkretnych dzieci.

Wizyta i badanie terenowe sfinansowane zostało dzięki środkom z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

WPŁACAM