PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

 

 

PCPM na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu

25 stycznia Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej wzięło udział w Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która od 26 lat gromadzi kadrę zarządzającą najlepszych polskich firm. Spotkanie stanowiło doskonałą okazję do poznania wzajemnych potrzeb, a co najważniejsze, stworzyło możliwość nawiązania dialogu.

 

Perspektywa połączenia sił Fundacji ze środowiskiem biznesu to szansa zrobienia czegoś dobrego dla świata na dużą skalę. Dlatego podczas uroczystości zaprezentowaliśmy szerokiej publiczności projekty pomocowe realizowane w Libanie, Palestynie, Etiopii, Kenii i Sudanie Południowym oraz wskazaliśmy, jakie potrzeby ma Medyczny Zespół Ratunkowy PCPM, czyli jedyna w Polsce medyczna grupa szybkiego reagowania działająca pod egidą Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).  Coroczna obecność na gali organizacji pozarządowych potwierdza, że biznesowe standardy plus wiedza merytoryczna organizacji pozarządowych, to w rezultacie dużo większa skuteczność w realizacji projektów.

Dzięki ekranowi użyczonemu przez Sony Polska mogliśmy dokładnie pokazać na czym polega pomoc PCPM i zaprezentować nagrania, w których o projektach opowiadają nasi pracownicy, ale też mieszkańcy wspieranych przez nas regionów. Dziękujemy Business Centre Club za zaproszenie, a także za to, że od 1991 roku promuje prospołeczne działania firm, które w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem ale i etyką prowadzenia biznesu. Do zobaczenia za rok! 

Więcej o współpracy PCPM z firmami. 

Oficjalny profil Fundacji na Instagramie – @fundacjapcpm

Oficjalny profil Fundacji na Facebooku – Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM)