PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

 

 

Licytuj na Allegro dla PCPM. Pomagamy uchodźcom!

Spotkanie z Łukaszem Orbitowskim? A może książka od Katarzyny Bondy? Otwieramy się na Wasze pomysły, które pozwolą na wspólnie czynienie dobra. Możecie wylicytować książkę, spotkanie lub wystawić własny przedmiot, zaaranżować spotkanie, lekcję lub kurs. Wszystko poprzez stronę Allegro Charytatywni. Całość zebranych środków trafi do syryjskich uchodźców w Libanie.

 

Wolni od bombardowań i okrucieństwa wojny, zniewoleni traumą, pogrążają się w nędzy, ale nie tracą nadziei na lepsze jutro. Syryjscy uchodźcy w Libanie czekają na pomoc. PCPM wspiera ich od początku kryzysu.

Teraz, Ty też możesz!

Pisarz doceniony nominacją do Nike, Nagrody Literackiej Gdynia i Paszportem POLITYKI wspiera naszą akcję i zaprasza na spotkanie, rozmowę i kawę. Na Allegro Charytatywni czeka jeszcze wiele innych aukcji na rzecz Fundacji PCPM.

Kilkanaście osób włączyło się w naszą akcję. Wierzymy, że to dopiero początek. Żeby być częścią naszej akcji, wystarczy kliknąć: Pomóż syryjskim uchodźcom w Libanie i w prawym górnym rogu wystawić przedmiot na ten cel lub wziąć udział w licytacji.

Licytuj, udostępniaj, namawiaj, zachęcaj, proponuj! #Możesz zmieniać świat razem z nami.

Możesz pomóc też w inny sposób. Wpłać dowolną kwotę poniżej lub podziel się 1% z podatku.

Nasz: KRS 0000259298

PCPM na Instagramie: @fundacjapcpm

PCPM na Facebooku: Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM)