Medyczny Zespół Ratunkowy PCPM rozpoczyna dyżury na granicy strefy stanu wyjątkowego

Wszyscy medycy pracują w trybie wolontaryjnym. Robią to w swoim wolnym od dyżurów czasie. Po tych dyżurach – wracają do macierzystych placówek pomagać pacjentom. Większość na codzień pomaga pacjentom chorym na COVID-19 wykorzystując także doświadczenie zdobyte na wcześniejszych misjach zagranicznych Medycznego Zespołu Ratunkowego PCPM.
 
Dziękujemy „Medykom na granicy” za płynne przekazanie dyżurów mimo ostatnich zdarzeń i związanych z tym trudności. Potępiamy tego typu eskalacje przemocy we własnym kraju. Wierzymy, że Policja szybko sprawę wyjaśni. Dziękujemy także za wiedzę i ocenę sytuacji, którą „Medycy na granicy” przekazali nam w ostatnich tygodniach. Jesteśmy organizacją humanitarną. Nie jesteśmy obojętni na los ludzi zagubionych, porzuconych czy umierających w lesie. Pomagamy potrzebującym, ale dbamy przy tym o wizerunek naszego kraju.

Wpłać darowiznę
Wybierz wpłatę regularną lub jednorazową poniżej

pomoc medyczna na granicy

pomoc medyczna na granicy

pomoc medyczna na granicy

Twoje dane:
* Pole wymagane

Zespół Ratunkowy - wspieram regularnie

Zespół Ratunkowy - wspieram regularnie

Zespół Ratunkowy - wspieram regularnie

Twoje dane:
* Pole wymagane
Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

Oficjalny profil Fundacji na Instagramie – @fundacjapcpm

Oficjalny profil Medycznego Zespołu Ratunkowego na Facebooku.