PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

 

 

PCPM na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu

25 stycznia 2020 r. Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej zagości ze swoim stoiskiem na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu organizowanej przez Business Centre Club. Wydarzenie, gromadzące kadrę zarządzającą najlepszych polskich firm, to doskonała okazja by połączyć siły i we współpracy z biznesem zrobić coś dobrego dla świata.

 

Podczas Gali Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki w konkursie Lider Polskiego Biznesu. Trafiają do firm, które w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu. -Wierzymy, że wśród takich właśnie liderów pozyskamy do współpracy partnerów, którym bliska będzie idea Celów Zrównoważonego Rozwoju – mówi dr Wojciech Wilk, prezes PCPM.

-PCPM realizuje projekty między innymi w Kenii, Sudanie Południowym, Libanie, Palestynie czy Iraku. Działamy w tych obszarach, które są kluczowe z punktu widzenia przyszłości naszej planety. Wobec których polskie środowisko biznesu nie powinno pozostać obojętne, takich jak eliminacja ubóstwa, niedożywienia, walka ze zmianami klimatu, pomoc poszkodowanym podczas konfliktów zbrojnych – dodaje Wilk.

Wiele polskich firm od lat z powodzeniem realizuje projektu z obszaru CSR. Inne dopiero przymierzają się do wdrożenia takiej strategii. Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej z myślą o obu tych grupach przygotuje konkretne propozycje współpracy. Podczas nieoficjalnej części Gali eksperci organizacji odpowiedzą na wszelkie pytania gości biorących udział w wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy. 

 

 

 

 

Oficjalny profil Fundacji na Instagramie – @fundacjapcpm

Oficjalny profil Medycznego Zespołu Ratunkowego PCPM na Facebooku