PCPM na Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu

Podczas Gali Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki w konkursie Lider Polskiego Biznesu. Trafiają do firm, które w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu. -Wierzymy, że wśród takich właśnie liderów pozyskamy do współpracy partnerów, którym bliska będzie idea Celów Zrównoważonego Rozwoju – mówi dr Wojciech Wilk, prezes PCPM.

-PCPM realizuje projekty między innymi w Kenii, Sudanie Południowym, Libanie, Palestynie czy Iraku. Działamy w tych obszarach, które są kluczowe z punktu widzenia przyszłości naszej planety. Wobec których polskie środowisko biznesu nie powinno pozostać obojętne, takich jak eliminacja ubóstwa, niedożywienia, walka ze zmianami klimatu, pomoc poszkodowanym podczas konfliktów zbrojnych – dodaje Wilk.

Wiele polskich firm od lat z powodzeniem realizuje projektu z obszaru CSR. Inne dopiero przymierzają się do wdrożenia takiej strategii. Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej z myślą o obu tych grupach przygotuje konkretne propozycje współpracy. Podczas nieoficjalnej części Gali eksperci organizacji odpowiedzą na wszelkie pytania gości biorących udział w wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy. 

Oficjalny profil Fundacji na Instagramie – @fundacjapcpm

Oficjalny profil Medycznego Zespołu Ratunkowego PCPM na Facebooku