Pomóżcie im napełnić pojemniki ziemią!

Od 2015 roku podopieczni ośrodka Al-Malath w Palestynie uprawiają warzywa w ogródku zbudowanym przez PCPM. Dbanie o rośliny stanowi element terapii zajęciowej dla osób z niepełnosprawnościami. Nadwyżkę warzyw sprzedają.

Kiedy kilka dni temu odwiedziliśmy naszych przyjaciół okazało się, że pojemniki z ziemią napełnione są tylko do połowy. Dlaczego? Al-Matlah nie ma pieniędzy na jej zakup. I dlatego… Jeśli szykujecie się już na piątkowe wyprzedaże to my krzyczymy głośno: MY TEŻ! I ogłaszamy wielką wyprzedaż… ZIEMI!

Jeden worek ziemi kosztuje 30 złotych. Nasz cel to 2 000 złotych. Z Wami damy radę!

ZBIERAMY PRZEZ PROFIL FUNDACJI NA FACEBOOKU

Fundacja PCPM jest apolityczną organizacją pozarządową. Naszą misją jest niesienie pomocy humanitarnej, rozwojowej i ratunkowej osobom potrzebującym na całym świecie przy zachowaniu podstawowych zasad: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności. Pomagamy w szczególności ofiarom konfliktów zbrojnych i klęsk żywiołowych bez względu na poglądy polityczne, kolor skóry, wyznanie i orientację przy wsparciu ofiarodawców polskich i zagranicznych, a także dzięki indywidualnym zbiórkom.