Poznajcie Yulię

Yulia i jej tata są bohaterami najnowszej kampanii Fundacji Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej stworzonej we współpracy z Agencją Grey Group Poland. Poznajemy ich właśnie w trakcie jednej z takich rozmów wideo, kiedy Yulia jest w bezpiecznym miejscu w Polsce, a jej tata w trudnych warunkach w Ukrainie. Dawno nie rozmawiali. Tata prosi Yulię by złożyła mu obietnicę, że będzie się uczyć, rozwijać i cieszyć się dalej swoim życiem. W tym momencie połączenie się zrywa.

Takich dzieci jak Yulia są w Polsce dziesiątki tysięcy. Jako Fundacja PCPM pomagamy im i ich rodzinom codziennie. A możemy to robić także dzięki wsparciu darczyńców. Teraz także Ty możesz pomóc spełnić obietnicę Yulii wpłacając na pcpm.org.pl/ukraina.

– Przez tą migawkę z życia Yulii chcemy przypomnieć darczyńcom, że w Ukrainie wciąż trwa wojna. Każdego dnia pada wiele podobnych obietnic, a wraz z zimą i kolejnymi atakami tych potrzeb przybywa. Dlatego warto pamiętać, że każdy z nas może pomóc i że liczy się każda wpłata – mówi dr Wojtek Wilk, Prezes Fundacji PCPM. 

PCPM.ORG.PL/UKRAINA