Czesław Mozil podarował czapki małym uchodźcom [WIDEO]

Te czapki pojadą wkrótce do Libanu. Przydadzą się małym Syryjczykom, uchodźcom, którzy jak ich rodzice muszą zimę przetrwać w namiotach.

darowizna PCPM

darowizna PCPM

darowizna PCPM

Twoje dane:
* Pole wymagane

Artysta włączył się w naszą akcję pomocy syryjskim uchodźcom przed zimą.

W teledysku, który nagraliśmy wystąpił nie tylko Czesław Mozil. Są też mali Syryjczycy, uchodźcy mieszkający w obozowiskach w Libanie.

Namioty, w których mieszkają syryjscy uchodźcy w Libanie, trudno w zimowych miesiącach nazwać nawet namiastką domu. Życie w nich jest wręcz niebezpieczne. Każda noc spędzona na wychłodzonej podłodze, od której izoluje tylko cienka gąbka zastępująca łóżko, to katorga. PCPM, z wielkim wsparciem Czesława Mozila, stawia sobie za cel ocieplenie uchodźcom tej zimy. Pogody nie zmienimy, ale możemy uczynić ją mniej uciążliwą zabezpieczając namioty przed chłodem.

PCPM wspiera Syryjczyków niemal od początku kryzysu, bo od 2012 roku. Każda kolejna zima to dla nas nowe wyzwanie. Pomocy jest zbyt mało, by skutecznie zabezpieczyć ludzi przed pogarszającą się pogodą w miesiącach zimowych. Wiemy, jak pomagać. Planujemy zabezpieczyć namioty, w których żyją uchodźcy specjalnymi płachtami, dzięki którym wnętrza namiotów będą zabezpieczone przed chłodem, wiatrem i niesprzyjającymi warunkami.  Zapotrzebowanie jest ogromne, ale naszym celem jest pomóc tym najbiedniejszym, pozostawionym samym sobie. Bez Waszej pomocy to się nie uda.  Najzimniejsze miesiące w roku  to czas, w którym uciekinierzy z Syrii nie otrzymają żadnego wsparcia. Brak funduszy na pomoc zimową to dla nich wyrok.

Możecie także się przyłączyć do tej akcji!