Dziękujemy za wsparcie rodziny w Libanie

Dziękujemy za wsparcie rodziny w Libanie

Dziękujemy za wsparcie rodziny w Libanie. Twoja pomoc trafi w konkretne miejsce i pomoże wybranej przez Ciebie rodzinie przetrwać zimę.

[wpforms id=”13130″ title=”false”]
Zachęcamy do zaglądania na stronę Fundacji. Piszemy tu o naszych pozostałych projektach i o tym, jak wsparcie, które otrzymujemy przekłada się na konkretną pomoc.

Fundacja PCPM jest apolityczną organizacją pozarządową. Naszą misją jest niesienie pomocy humanitarnej, rozwojowej i ratunkowej osobom potrzebującym na całym świecie przy zachowaniu podstawowych zasad: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności. Pomagamy w szczególności ofiarom konfliktów zbrojnych i klęsk żywiołowych bez względu na poglądy polityczne, kolor skóry, wyznanie i orientację.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, co oznacza, że możesz przekazać nam 1% swojego podatku wpisując KRS 0000259298 w odpowiednim miejscu formularza PIT (szczegóły).

Darowiznę na rzecz Fundacji PCPM możesz odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zaangażować swoją firmę we współpracę z PCPM napisz do nas: [email protected]

Zapraszamy do śledzenia naszych projektów w mediach społecznościowych:

Facebook Twitter Instagram

Bądź z nami w kontakcie! Zapisz się na bezpłatny newsletter i otrzymuj informacje o projektach PCPM.

Twoje dane są bezpieczne, nikomu ich nie udostępniamy.