PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

 

 

Konkretna pomoc z Polski w Afryce i na Bliskim Wschodzie [PODCAST]

Tydzień temu Aleksandra Rutkowska Rzeczniczka PCPM na antenie Halo.Radio rozmawiała ze swoimi rozmówczyniami Magdaleną Jarocką i Ewą Grodek o tym, dlaczego niektóre kraje świata są biedne, czym jest pomoc (współpraca) rozwojowa i jak wygląda w praktyce. Przyjrzały się, również konkretnym projektom na Bliskim Wschodzie i we wschodniej Afryce.

 

  • Ekspertki o tym jak wygląda pomoc rozwojowa w praktyce?
  • Projekty Fundacji PCPM na Bliskim Wschodzie i we wschodniej Afryce

Rzeczniczka PCPM, Aleksandra Rutkowska w cyklicznym programie Fundacji na antenie Halo.Radio rozmawiała z Magdaleną Jarocką i Ewą Grodek o mechanizmach pomocy rozwojowej w krajach potrzebujących takiego wsparcia. Obie gościnie audycji praktycznie realizują projekty rozwojowe na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Dzięki temu w podcaście, którego możecie wysłuchać poniżej omówione są konkretne przypadki i konkretne miejsca.

 – Największą lekcją w Kenii jest dla mnie krytyczne myślenie, o tym co robię i jakie decyzje podejmuję pracując w wielokulturowym środowisku. Ta lekcja bywa gorzka, ale zawsze jest bardzo wartościowa  – wspomniała Magdalena Jarocka

Wybierz dogodną dla Ciebie formę pomocy: bezpieczną wpłatę online lub przekazanie darowizny na konto Fundacji. Zachęcamy także do zapisania się na newsletter PCPM.

Fundacja PCPM jest Organizacją Pożytku Publicznego – możesz przekazać nam swój 1%: 0000259298.

Dziękujemy!

1. Wpłać darowiznę online

Wybierz kwotę:

darowizna PCPM - cele statutowe

darowizna PCPM - cele statutowe

darowizna PCPM - cele statutowe

Twoje dane:

Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

*zgoda wymagana

2. Wpłać darowiznę na konto

18 1140 1010 0000 5228 6800 1001

W opisie przelewu zaznacz cel wpłaty, np. „cele statutowe”.

3. Zapisz się na newsletter

Bądź z nami w kontakcie! Zapisz się na bezpłatny newsletter i otrzymuj informacje o projektach PCPM.


Twoje dane są bezpieczne, nikomu ich nie udostępniamy.