W dzień kobiet o sile kobiet ratujących życie [PODCAST]

  • Agnieszka Racka- członkini Medycznego Zespołu Ratunkowego PCPM, opowiedziała w audycji Aleksandry Rutkowskiej o tym jak wygląda ratowanie życia ludzkiego na misjach zagranicznych
  • Medyczny Zespół Ratunkowy PCPM (Poland Emergency Medical Team PCPM)  jest jedyną w Polsce i jedną z kilku w Europie medycznych grup szybkiego reagowania, zdolnym do wyjazdu do strefy dotkniętej klęskami żywiołowymi (np. trzęsieniem ziemi) lub kryzysami humanitarnymi w ciągu 48 godzin

Niejedno już widziała, bo od lat niesie pomoc na krańcach globu. Gościnią Aleksandry Rutkowskiej była Agnieszka Racka, która pracuje w zespole, który  w ciągu ciągu 48 godzin jest gotowy dotrzeć na drugi koniec globu i nieść pomoc w każdych warunkach: po trzęsieniach ziemi, powodziach czy podczas kryzysów humanitarnych.

Tryb pracy, jaki zna dobrze z zagranicznych misji, od ponad roku dotyczy także jej najbliższego otoczenia. Jest częścią certyfikowanego przez WHO zespołu szybkiego reagowania, jednego z siedmiu na świecie działających przy NGO – Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej.

LINK DO ROZMOWY

Wybierz dogodną dla Ciebie formę pomocy: bezpieczną wpłatę online lub przekazanie darowizny na konto Fundacji. Zachęcamy także do zapisania się na newsletter PCPM.

Fundacja PCPM jest Organizacją Pożytku Publicznego – możesz przekazać nam swój 1%: 0000259298.

Dziękujemy!

1. Wpłać darowiznę online

darowizna PCPM - cele statutowe

darowizna PCPM - cele statutowe

darowizna PCPM - cele statutowe

Twoje dane:
* Pole wymagane

2. Wpłać darowiznę na konto

18 1140 1010 0000 5228 6800 1001

W opisie przelewu zaznacz cel wpłaty, np. „cele statutowe”.

3. Zapisz się na newsletter

Bądź z nami w kontakcie! Zapisz się na bezpłatny newsletter i otrzymuj informacje o projektach PCPM.

Twoje dane są bezpieczne, nikomu ich nie udostępniamy.