Dobry Partner PCPM! Nowy program współpracy z firmami

  • Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej startuje z nowym programem współpracy
  • Dobry Partner to program skierowany do małych i średnich firm
  • Firma zostająca Dobrym Partnerem PCPM, będzie miała szansę zaangażować się w konkretnym miejscu na świecie

Ubiegłoroczny wybuch w bejruckim porcie pokazał, jak ogromna jest solidarność polskich przedsiębiorców. Zaangażowanie odpowiednio zaplanowane i zaprojektowane ma szansę poprawić warunki życia konkretnych uczniów, rodzin czy społeczności. Wiele działań Fundacji PCPM, tak jak te w Sudanie Południowym, ratują życie.

– Często nie zdajemy sobie sprawy, że pomoc poza granicami Polski jest tańsza, a przez to bardzo efektywna. W krajach dotkniętych kryzysem małym nakładem sił można wiele osiągnąć. Warto to wykorzystać – mówi prezes fundacji Wojciech Wilk. – Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić nowy program partnerski – dodaje. 

Dobry Partner PCPM to projekt, który poprawi życie konkretnych rodzin i społeczności dzięki współpracy fundacji z biznesem. To dzięki wsparciu m.in. polskich firm Fundacja PCPM mogła zbudować stołówkę szkolną w Etiopii, zorganizować transport żywności terapeutycznej do Sudanu Południowego, czy zapewnić schronienia dla rodzin uchodźców z Syrii. Pandemia pokazała, że żaden kraj nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie. Bardzo ważne jest podejmowanie globalnych wyzwań. Firma, która zdecyduje się zostać Dobrym Partnerem PCPM, będzie miała szansę zaangażować się w konkretnym miejscu na świecie.

Fundacja PCPM dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji projektów humanitarnych , rozwojowych i ratunkowych w różnych miejscach na świecie ma wiedzę i ekspertów, którzy otrzymane wsparcie przekuwają w wydajną pomoc.

DOBRY PARTNER

PRZEKAŻ 1%