Jedyny taki sklep już działa! Zobacz, co możesz w nim kupić

Baner promujący jeden produkt, który może uratować życie dzieci w Sudanie Południowym.
Baner promujący jeden produkt, który może uratować życie dzieci w Sudanie Południowym.

Już dzisiaj zapraszamy Cię do naszego sklepu online. Nie znajdziesz tu typowych promocji czy wyprzedaży. Jest tu za to coś znacznie ważniejszego – jeden produkt, który może uratować życie dzieci w Sudanie Południowym. Ten produkt to żywność terapeutyczna. Jedna porcja znajdująca się w saszetce, którą widzisz poniżej, zawiera ważne składniki odżywcze. Powstała, by Mayuen z Sudanu Południowego, który ma 15 miesięcy, wyszedł ze stanu krytycznego niedożywienia. Już teraz wiemy, że w 2024 r. ponad 1,6 miliona dzieci poniżej piątego roku życia będzie zagrożonych niedożywieniem. Dlatego namawiamy Cię, do zakupu żywności terapeutycznej na pcpm.org.pl/sudan.

Produkt - żywność terapeutyczna podawana dziecku w Sudanie Południowym, przez pracownicę Fundacji PCPM.

Forma ,,sklepu z jednym produktem” ma zwrócić uwagę polskiego społeczeństwa na problem niedożywienia w Sudanie Płd. Właśnie dzięki temu jednemu produktowi, który do Sudanu Południowego co roku dostarcza Fundacja PCPM, można pomóc w bardzo prosty sposób.

Dlaczego właśnie ten jeden produkt?

Jeden produkt, czyli żywność terapeutyczna i jej zalety.

Jedna porcja specjalnej żywności terapeutycznej zawiera aż 500 kcal. Powstała na bazie orzeszków ziemnych i zawiera potrzebne składniki odżywcze.

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego wybraliśmy właśnie ten produkt, by pomoc w dzieciom w Sudanie Południowym? Odpowiedzi są proste:

– Żywność terapeutyczna jest gotowa do spożycia od razu po otwarciu. To ważne, bo tam, gdzie ją wysyłamy bardzo często nie ma warunków do przygotowania innego posiłku. Brakuje, na przykład, czystej wody.

 Koszt jednej porcji takiej żywności to zaledwie 2,1 PLN. Oznacza to, że za nieznaczną kwotę możesz kupić wystarczającą ilość saszetek, by uratować życie dziecka lub kilku dzieci cierpiących z powodu niedożywienia. To realna pomoc.

– Taka żywność ma wystarczająco długi termin przydatności. Transporty do Sudanu Płd wysyłamy raz w roku, oszczędzając w ten sposób na kosztach transportu i logistyki, przez co możemy dostarczyć większą liczbę samego produktu

Tamtejsze mamy zapewne wolałby przygotować swoim dzieciom coś samodzielnie. Ale często nie mają z czego. Konflikty i susze występujące w tym kraju naprzemienne z ulewnymi deszczami powodują, że nawet podstawowe produkty spożywcze są trudno dostępne lub nie ma ich wcale przez dłuższy czas. Dlatego, jeśli możesz, odwiedź ten wyjątkowy sklep i zakup żywność terapeutyczną dla dzieci z Sudanu Południowego na pcpm.org.pl/sudan.

Ten produkt ratuje życie dzieci w Sudanie Południowym - koszt jednej porcji tego produktu to tylko 2,1 PLN.

Fundacja PCPM angażuje się w pomoc mieszkańcom Sudanu Południowego od 2011 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dostarczaniu pomocy humanitarnej, organizujemy zakup i transport żywności terapeutycznej dla niedożywionych dzieci w Centrum Dożywiania w Gordhim. Jest to niewielki ośrodek, wspierany przez Fundację PCPM dzięki wpłatom Polek i Polaków. Dramatyczny wzrost cen żywności oraz zmiany klimatyczne spowodowały, iż ponad 7 milionów ludzi w Sudanie Południowym zagrożonych jest głodem.

Dołącz do naszej misji na pcpm.org.pl/sudan już teraz lub skorzystaj z formularza poniżej. Dziękujemy!

Wpłać darowiznę
Wybierz wpłatę regularną lub jednorazową poniżej

Terapia dla 1 dziecka

Terapia dla 2 dzieci

Terapia dla 3 dzieci

Twoje dane:
* Pole wymagane

Sudan - wspieram regularnie

Sudan - wspieram regularnie

Sudan - wspieram regularnie

Twoje dane:
* Pole wymagane
Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.