Rozbudowaliśmy dom starości w północnym Libanie [WIDEO]

Przebudowa i aranżacja ogrodu w domu opieki w Andaket pozwala dziś seniorom na zdrowe spędzanie wolnego czasu na powietrzu. Całość ogrodu została oświetlona dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz dodatkowego komfortu.

Zamontowaliśmy w nim fontannę, system nawadniania, strefę osłoniętą pergolą zapewniającą ochronę przed słońcem, drewnianą ścieżkę umożliwiającą przemieszczanie się i korzystanie z ogrodu pensjonariuszom poruszającym się na wózkach, ogródek warzywny (który poza dodatkową, świeżą żywnością jednocześnie jest elementem rekreacyjnym dla mieszkańców i pracowników domu), oraz  strefę do grilla z umywalką, pozwalającą na atrakcyjne spędzanie czasu. Wszystkie elementy przestrzeni zostały dostosowane do potrzeb osób starszych ( bezpieczny podjazd, miękkie materiały, z których zostały wykonane meble ogrodowe itd.).

 Z nowo zagospodarowanej przestrzeni ogrodu, która, w przyszłości, będzie także miejscem spędzenia czasu pensjonariuszy z rodziną skorzysta łącznie 28 seniorów (4 mężczyzn i 24 kobiety). Chcesz pomagać z nami?

Wejdź na pcpm.org.pl/liban lub pcpm.org.pl/pomoc

Wpłać darowiznę
Wybierz wpłatę regularną lub jednorazową poniżej

np. dwa tygodnie czynszu

np. miesiąc czynszu

np. dwa miesiące czynszu

Twoje dane:
* Pole wymagane

Liban - wspieram regularnie

Liban - wspieram regularnie

Liban - wspieram regularnie

Twoje dane:
* Pole wymagane
Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

Oficjalny profil Fundacji na Instagramie – @fundacjapcpm

Oficjalny profil Fundacji na Facebooku – Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM)