logopcpm

Pomoc dla Bejrutu

Wsparcie dla rodzin poszkodowanych podczas eksplozji


WPŁACAM

Mieszkańcy Bejrutu nadal odczuwają skutki potężnej eksplozji z sierpnia 2020 r. Fundacja PCPM jest na miejscu i niosła pomoc ofiarom katastrofy od samego początku. Wspieramy osoby, które straciły dach nad głową lub ich dom został uszkodzony. Nadal apelujemy o wpłaty. Dziękujemy!

Wybierz kwotę:

darowizna PCPM - Liban - Bejrut

darowizna PCPM - Liban - Bejrut

darowizna PCPM - Liban - Bejrut

Twoje dane:

Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

*zgoda wymagana

Jeśli wolisz wpłacić w tradycyjny sposób

Gwarantujemy, że wpłaty online są w 100% bezpieczne i środki trafiają na wybraną akcję. Jeśli jednak wolisz wpłacić na konto prosimy wpisz: 18 1140 1010 0000 5228 6800 1001 (mBank) i koniecznie dodaj dopisek „Bejrut”. Dziękujemy!

WPŁACAM

PCPM w Bejrucie

PCPM prowadzi programy pomocowe w Libanie od 2012 roku. Niosąc pomoc ofiarom eksplozji w Bejrucie prowadzimy działania w sektorach zdrowie i schronienie.

Darowizny przeznaczamy na zakup materiałów budowlanych, w tym drzwi i okien do zabezpieczenia budynków  i naprawy zniszczeń w mieszkaniach konkretnych rodzin. Pracownicy humanitarni z biura PCPM w Bejrucie pracują w terenie, docierają do konkretnych rodzin i na bieżąco aktualizują listę potrzebnych materiałów (folie, kurtyny przeciwpyłowe, moskitiery). Szybkie remonty mieszkań prowadzimy w dzielnicach Medawar i Burj Hammoud.

PCPM prowadzi również program wynajmu mieszkań, dla rodzin, które straciły dach nad głową. Program Cash for rent to pieniądze na mieszkanie dla osób których wybuch pozbawił dachu nad głową. Wynajem jest finansowany ze zbiórki, program polega na opłaceniu czynszu przez okres, gdy rodzina znajduje się w kryzysie. Środki zostaną także w części przeznaczone na zakup pakietów żywnościowych i higienicznych dla poszkodowanych w wybuchu.

WPŁACAM