Do celu z Expressem!

  • Express Car Rental wspiera Fundację PCPM użyczając swoich samochodów
  • W pandemii Medyczny Zespół Ratunkowy PCPM pomaga także w Polsce

Firma Express Car Rental postanowiła po raz kolejny wesprzeć Medyczny Zespół Ratunkowy Fundacji PCPM. W 2021 roku zapewni ratownikom tak bardzo im niezbędne wsparcie logistyczne. Podpisanie umowy w 2021 roku to kolejny naturalny krok dla obu stron, ponieważ Fundacja PCPM mogła liczyć na wsparcie Express Car Rental już w ubiegłym roku.

– Kiedy kilkunastoletnia półciężarówka, którą dysponował Zespół odmówiła współpracy zwróciliśmy się o pomoc właśnie do Express Car Rental. Firma bez wahania zgodziła się użyczyć auta naszej Fundacji. Korzystanie z usług wypożyczalni pozwala nam obniżyć koszty.Wypożyczamy auto wówczas, kiedy jest potrzebne, nie ponosimy stałych kosztów związanych jego utrzymaniem  – Zofia Kwolek, Fundacja PCPM

Czytaj więcej o pomocy Medycznego Zespołu Ratunkowego w Polsce

Umowa współpracy została podpisana na okres jednego roku. 2021 rok z pewnością będzie czasem pełnym doświadczeń, jakie niesie ze sobą trudna pandemiczna rzeczywistość. Firma Express uważa, że takim wyzwaniom najlepiej sprostać wspólnie, wspierając się nawzajem i niosąc niezbędną pomoc.

– Express Car Rental rozumie, jak ważne są działania Fundacji PCPM. Odczuwamy ogromną satysfakcję, że możemy pomóc funkcjonować jej jeszcze prężniej i docierać z pomocą najbardziej potrzebującym. W tym roku ruszyliśmy również z inicjatywą Pozytywnie Zaangażowani, która ma na celu wsparcie młodych talentów, fundacji, ciekawych inicjatyw. Dla nas zaangażowanie się w takie działania to niezwykle cenna i pouczająca lekcja – Biuro Prasowe, Express Car Rental

Wybierz dogodną dla Ciebie formę pomocy: bezpieczną wpłatę online lub przekazanie darowizny na konto Fundacji. Zachęcamy także do zapisania się na newsletter PCPM.

Fundacja PCPM jest Organizacją Pożytku Publicznego – możesz przekazać nam swój 1%: 0000259298.

Dziękujemy!

1. Wpłać darowiznę online

darowizna PCPM - cele statutowe

darowizna PCPM - cele statutowe

darowizna PCPM - cele statutowe

Twoje dane:
* Pole wymagane

2. Wpłać darowiznę na konto

18 1140 1010 0000 5228 6800 1001

W opisie przelewu zaznacz cel wpłaty, np. „cele statutowe”.

3. Zapisz się na newsletter

Bądź z nami w kontakcie! Zapisz się na bezpłatny newsletter i otrzymuj informacje o projektach PCPM.

Twoje dane są bezpieczne, nikomu ich nie udostępniamy.