Program Dobry Partner

Logo programu "Dobry Partner" na czerwonym tle.
Logo programu "Dobry Partner" na czerwonym tle.

Dobry Partner PCPM to projekt, który dzięki współpracy fundacji z biznesem poprawia życie konkretnych osób, rodzin i społeczności. To dzięki zaufaniu i zaangażowaniu m.in. polskich firm, Fundacja PCPM mogła zbudować stołówkę szkolną w Etiopii, zorganizować transporty żywności terapeutycznej do Sudanu Południowego, czy zapewnić schronienia dla rodzin uchodźców z Syrii. Jeśli Twoja firma chce się zaangażować i wspierać konkretne miejsce na świecie to: 

1.Wybierz cel

Skuteczna pomoc w miejscach dotkniętych kryzysem jest w Twoim zasięgu. Często już niewielkie kwoty są w stanie zmienić lub uratować życie. 

2. Napisz do nas [email protected] – odpowiemy w ciągu 3 dni

Ubiegłoroczny wybuch w bejruckim porcie pokazał, jak ogromna jest solidarność polskich przedsiębiorców. Zaangażowanie odpowiednio zaplanowane i zaprojektowane ma szansę poprawić warunki życia konkretnych uczniów, rodzin, społeczności. 

3. Powiedz innym o swoim zaangażowaniu – dostarczymy Ci niezbędne materiały

Fundacja PCPM dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji projektów humanitarnych i rozwojowych w różnych miejscach na świecie ma wiedzę i ekspertów, którzy otrzymane wsparcie przekują w wydajną pomoc.

Dołącz do programu Dobry Partner PCPM i razem z nami nieś skuteczną pomoc!