PCPM - logo Polskie Centrum Pomocy
Międzynarodowej

 

 

Zbiórka dla potrzebujących rodzin w Libanie

Fundacja PCPM od początku wojny w Syrii niesie pomoc uchodźcom. W samym Libanie prowadzi projekty w Bejrucie i okolicach, na północy w dystrykcie Akkar oraz miejscowości Arsal na granicy z Syrią. Każdego dnia Fundacja PCPM pomaga potrzebującym, zapewniając dach nad głową, umacniając obozy przed zimą, czy wspierając ośrodek edukacyjny i klinikę.

 

W naszych sercach każda uchodźcza historia zostaje na długo. I nie tylko uchodźcza – w miejscach, gdzie pracujemy mieszka także wiele rodzin libańskich żyjących w skrajnym ubóstwie.

Dodatkową opieką staramy się otoczyć rodziny w szczególnej potrzebie. Zmagające się z ciężką chorobą dziecka, takie, gdzie samodzielna matka walczy o godne życie swoich dzieci. Z okazji nadchodzących Świąt chcemy również Was zaprosić do wsparcia naszej akcji.

Zbiórka dla potrzebujących rodzin w Libanie ma bardzo konkretny wymiar. W listopadzie spotkaliśmy się z każdą z opisanych rodzin. Porozmawialiśmy o ich potrzebach, zebraliśmy dokumentację. Wspierając zbiórkę macie 100% pewność, że Wasza darowizna zostanie przekazana na pomoc tym właśnie rodzinom.

Jak pomóc?

To bardzo proste: wystarczy wpłacić darowiznę na stronie: pcpm.org.pl/liban lub bezpośrednio pod tym tekstem:

Wybierz kwotę:

darowizna PCPM - Liban

darowizna PCPM - Liban

darowizna PCPM - Liban

Twoje dane:

Szczegóły dotyczące danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne, wykorzystujemy je tylko w celu informowania Cię o działaniach Fundacji.

*zgoda wymagana

Poznajcie rodziny, które chcemy otoczyć opieką:

  1. rodzina Khouloud
  2. rodzina Tasnim
  3. rodzina Arkana